HESABIM
Üye Ol

Trakya Tokatlılar Federasyonundan Anlamlı Etkinlik.

Haberin Tarihi: 18 Ağustos 2018 - Okunma Sayısı:128 defa okundu.

Tüm Tokatlılar Konfederasyonu’na Bağlı Trakya Tokatlılar Federasyonu Beylikdüzünde bulunan genel merkezinde Kurban Bayramı öncesi 0-18 yaş gurubu çocuklara bayram kıyafeti dağıttı. 

 

 

 

 

 

 

 

Trakya Tokatlılar Federasyonu Başkanı Sn Aydın GÖNÜLTAŞ 

Sn Gönültaş Bugün burada yaptığımız etkinlik bugünün gençleri yarının geleceği olan genç kardeşlerimizin mutluluğu içindir. Bu etkinliğimize uzakdan yakından gelerek destek veren katkı sağlayan bütün dostlarıma teşekkür ederim Tüm Tokkan Genel Başkanım Sn Galip YILMAZ Beyin tam desteğine CHP İstanbul 25-26 Dönem Milletvekili Sn Dursun ÇİÇEK Beye çok teşekkür ederim ayrıca Sn Çiçek’in İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanlığı adaylı konusunda biz Tokat Federasyonu her zaman yanında olacağız ve kendisi için çalışacaz dedi. Gönültaş Avcılar Meclis Üyesi Sn Ahmet Turan ARLI Beye de katılımları için Marmara Tokatlılar Federasyonu Eski Başkanımız ve abimiz Sn İsmail EKMEKÇİOĞLU Beyede çok teşekkür ederim dedi. Gönültaş her etkinliğimizde bizimle birlikte olan DurakTürkTv Genel Yayın Yönetmeni Sn Zekayi DURAK Beye ve tüm DurakTürkTv çalışanlarınıda teşekkür etti

Marmara Tokatlılar Federasyonu Eski Başkanı Sn İsmail EKMEKÇİOĞLU katılımcılar arasındaydı

Sn Ekmekçioğlu Öncelikle Trakya Tokatlılar Federasyonun başkanı değerli kardeşime böyle anlamlı bir etkinlik yaptığı için teşekkürlerimiz arz ederim dedi. Bu anlamda Sn Dursun beye çıktığı bu yolda başarılar dileyerek desteklerini ifade ettiler.

Yine Katılımcılar arasında CHP Avcılar Meclis Üyesi Sn Ahmet Turan ARLI Bey de konuşmalarına şöyle devam etti

Sn Arlı  konuşmasında; bize bu imkanı sağlayan kendimiğzi ifade etme şansı veren DurakTürkTv ye ve Zekayi beye teşekkür ediyorum dedi. Arlı Bayram arefesinde bize bu şartları yaşatan Federasyonumuza Konfederasyonuma teşekkür ederim Bayram demek birlik demek bayram demek hediyeleşmek demektir ve çocuklarımızı sevindirmek demektir Bu bağlamda İslam Aleminin Kurban Bayramını kutluyorum dedi.

Tüm Tokatlılar Konfederasyonu Genel Başkanı Sn Galip YILMAZ Bey konuşmalarında DurakTürkTv ye teşekkür ederek Başladı. ve Zekayi DURAK Bizim geleceğimizdir dedi

Sn Yılmaz bu tarz etkinliği bizler yılda iki defa yapmaktayız nerede bir mazlum varsa nerede bir ihtiyaç sahibi varsa bizler TümTokkon ailesi olarak mutlaka orada oluruz dedi. Geçtiğimiz yıllarda Tokat merkez olmak üzere on bir ilçemizde bu tarz etkinliği yaparak Tokat’lı evlatlarımızı giydirdik dedi İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanlığı Adaylığı husunda Sn Dursun Çiçek Beye her türlü desteği vermekten onur duyarım dedi Yılmaz Ben şahsım ve Kurumlarım adına Sn Dursun ÇİÇEK Bey için çalışmaya başladıklarını söyleyerek desteklerimiz Türk Milletinin şerefli komutanı Dursun Albayım içindir dedi. Tüm Tokkon Genel Başkanı Galip YILMAZ Beni tanıyan tanır eylemimde söylemimde birdir. Dursun beyle birlikteyiz ve İstanbul Büyükşehir Belediye’sinide alacağız diyerek Dursun beye açık destek verdi.

DurakTürkTv Genel Yayın Yönetmeni Sn Zekayi DURAK’da bu organizasyona destek verenler arasındaydı

Sn Durak Öncelikle Tüm Tokkon’a Bağlı Trakya Tokatlılar Federasyonu Başkanı Sn Aydın Gönültaş Beye bu etkinlik için teşekkür ederim. Sizlerin geçmişden günümüze TümTokkon çatısı altında Tokatlılara hizmetinizi yakınen takip etmekteyim. TümTokkon Genel Başkanı Sn Galip YILMAZ Beyin önderliğinde hizmet etmeniz bizleri onurlandırmaktadır. Bugün buraya katılım sağlayarak destek veren Avcılar Meclis Üyemiz Sn Ahmet Turan ARLI Beye CHP İstanbul 25ve 26. Dönem Milletvekili Sn Dursun ÇİÇEK Beyede teşekkür ederim dedi.

Sn Durak Nerede bir Tokatlı etkinliği varsa orada Dursun Çiçek bey var nerede bir hizmet varsa orada Dursun Çiçek bey var ne zaman kendisini telefonla arasak anında cevab vererek hal hatır soran değerli Dursun ÇİÇEK var.

Dursun ALBAYIM otuzbeş yıl Türk Silahlı Kuvvetlerinde hizmet etmiş Fetö gibi ne idüğü belli olmayan terör örgütünün maşası olan ederi 1 dolarlık hakimler ve savcılar tarafından altı yıl hapisde tutulmuş Türk Milletinin şerefli subaylarındandır.

TSK Hizmeti sonrasında Siyaset arenasında hizmete devam eden Sn Çiçek Devletine bağlı ehliyet sahibi liyakatlı her zaman devletinin yanında olan hadsiz Barzaninin refarandum ilanında Kerkük Türk’dür Türk Olarak kalacak diyen Milliyetçi ve Atatürkçü vatanperver kimliği ile öne çıkan Sn Çiçek İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanlığı adaylı sürecinde Tokat halkının tam desteğini alacak kadar dürüst ve samimidir.

İstanbulda yaşayan 81 vilayetten insanların gönlünü ve kalbini kazanmış, ırkçılıkdan uzak, mezhepçilikden uzak, bendensin, değilsin anlayışıyla örtüşmeyen karakteri ile tanıdığımız Çiçek asker duruşlu ama sert yapısı olmayan ileri görüşlü vizyonlu kimli ile tanıdığımız ve  ötesinde halk ile iç içe yaşayan toplu taşıt araçlarını kullanan senden benden birisi olan Türk Milletinin yetiştirdiği ender kişilerden birisidir Sn Dursun ÇİÇEK dedi.

25 ve 26. Dönem Milletvekili Dursun ÇİÇEK’katılanlar arasında idi.

Sn Çiçek Bu organizasyon için teşekkür ederim davet edenler bu ortamı hazırlayanlar bayram öncesi gençlerimizi sevinderenler aslında ülkemize en büyük hizmeti yapıyorlar Tokatlı olarak bu etkinlikde yer almaktan çok mutluyum Başkanlarıma  davet ettikleri için teşekkür ederim. Başkanlarımın şahsında emeği geçenlere teşekkür ederim dedi İnşallah bu etkinlik herkeze örnek olur. dedi

DurakTürkTv Muhabiri Hilal Göniltaş’ın Yerel seçimler öncesi düşüncelerinizi alabilirmiyim sorusuna  Çiçek’den yanıt.

Çiçek; Yerel seçimler vatandaş için demokrasi için en büyük test  Tokatlıların yoğunlukla yaşadığı beylikdüzü semtindeyiz. İstanbul Büyükşehir Belediye başkanlığına aday adayıyım dolayısıyla Tokatlı hemşehrilerimizden ve İstanbulda yaşayan bütün vatandaşlarımızdan destek bekliyorum dedi Çiçek İstanbul’u İstanbul’dan yöneteceğiz Ankara’dan değil   özellikle STK İle birlikte yöneteceğiz Sivil Toplum Kuruluşlarına büro sağlanması çalışan veri memuru sağlanması noktasında STK lara hizmet vereceğiz Belediye çalışmalarını iki vardiya ya çıkaracağız belediye hizmetlerini sekiz saat den on iki saate çıkartacağız Avrupada bir çok örnekleri var. İstanbulu yönetmek demek Türkiyenin yönetimi açısından büyük bir tecrübe demektir. Bugüne kadar aldığımız eğitim ve tecrübelerimizi İstanbulda halkmızın hizmetine sunmakdan onur duyarım. İnşaallah İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanlığı Adaylığım netleşirse İstanbul halkından destek bekliyorum. İnsana hizmet İnsan olmanın gereğidir. dedi

 

 

Tüm Tokatlılar Konfederasyonu’na Bağlı Trakya Tokatlılar Federasyonu Beylikdüzünde bulunan genel merkezinde Kurban Bayramı öncesi 0-18 yaş gurubu çocuklara bayram kıyafeti dağıttı.                Trakya Tokatlılar Federasyonu Başkanı Sn Aydın GÖNÜLTAŞ  Sn Gönültaş Bugün burada yaptığımız etkinlik bugünün gençleri yarının geleceği olan genç kardeşlerimizin mutluluğu içindir. Bu etkinliğimize uzakdan yakından gelerek...

Bir Yorum Yazın