Telefon
WhatsApp
Aziz Yıldırım'dan Kararlı duruş: Televizyon tartışması rafa kalktı
zemedya

Yıldırım, Ali Koç'un teklifine şu şekilde cevap verdi: "Televizyona çıkmakla ilgili şu an için bir planımız yok. Ancak her zaman taraftarlarımızla bir araya gelmek ve onların beklentilerini dinlemek istiyoruz. Seçim sürecinde her türlü iletişim kanalını kullanarak Fenerbahçe camiasına ulaşmaya çalışacağız."

Aziz Yıldırım'dan Net Cevap: Televizyon Tartışmasına Son

Bu açıklama, seçim sürecinin önemli bir adımı olarak değerlendirilirken, taraftarlar ve kamuoyu, adayların görüşlerini ve projelerini daha yakından tanımak adına televizyon tartışmalarının önemini vurguluyor. Ancak Aziz Yıldırım'ın bu aşamada televizyon çıkışı planlamadığını belirtmesi, seçim stratejisindeki tercihlerini yansıtıyor.

Aziz Yıldırım: Kongre Yeter, Televizyon İstemiyorum

Fenerbahçe Başkan Adayı Aziz Yıldırım, mevcut başkan Ali Koç'un televizyona çıkma teklifine ilişkin şu açıklamayı yaptı:

"Sayın Ali Koç, uzun yıllardır benimle birlikte televizyona çıkma isteğini dile getiriyor ancak ben bu teklife olumlu bir cevap vermiyorum. Bu teklifi defalarca reddetmeme rağmen hala ısrarla talebini yineliyor.

Benim televizyona çıkma gibi bir planım yok çünkü benim muhatabım, başkan adaylığım için desteklerini esirgemeyen ve camiamızın kıymetli üyeleridir. Sayın Ali Koç'un bu konuda ısrarcı olması gereksizdir; çünkü zaten 8-9 Haziran'daki Olağan Seçimli Kongre'de kendisiyle bir araya geleceğiz.

Bu vesileyle, tüm kulüp üyelerimizi kongreye davet ediyor ve Güçlü Fenerbahçe için, Şampiyonluklar İçin, Çocuklar İçin, oylarını bekliyorum."

ZEMEDYA

0 Yorum

Henüz Yorum Yapılmamıştır.! İlk Yorum Yapan Siz Olun

Yorum Gönder

Lütfen tüm alanları doldurunuz!

inci

Bakirköy Nöbetçi Eczaneler

medya
medya

E-Bülten Aboneliği